PORTUS KANCELARIA - ODSZKODOWANIA
PORTUS KANCELARIA - ODSZKODOWANIA
Krajowa Izba Radców Prawnych

Nasza Kancelaria została założona w 2004 r. i od tej pory istniejemy nieprzerwanie na rynku usług prawniczych. Nasz rozwój jest determinowany potencjałem, tworzonym przez prawników o rozmaitych specjalizacjach.

Każdy ma świadomość tego, że trudno jest być specjalistą we wszystkich dziedzinach i nie istnieją prawnicy, którzy dysponowaliby wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami zawodowymi na najwyższym poziomie, w każdej gałęzi prawa. Dlatego właśnie postanowiliśmy połączyć szereg radców prawnych, aplikantów, prawników i specjalistów w jeden, sprawnie działający organizm i w ten sposób stworzyć potencjał, który można skutecznie wykorzystać do rozwiązania każdego problemu prawnego, poprowadzenia każdego procesu i zabezpieczenia rozmaitych, zindywidualizowanych interesów naszych klientów. Jest to podstawowe źródło naszego sukcesu.

Powyższy potencjał stanowi podstawę oferowanej przez nas profesjonalnej pomocy prawnej w najszerszym zakresie, począwszy od prawa osobowego i rzeczowego, przez umowy, odszkodowania, spadki, prawo rodzinne, gospodarcze, prawo pracy, spółki, fundacje, ubezpieczenia, prawo administracyjne, zamówienia publiczne, po prawne problemy związane z system ochrony zdrowia.

Naczelnymi wartościami, jakimi kierujemy się w naszej pracy są profesjonalizm, rzetelność i uczciwość. Wysoka jakość naszych usług to pokłosie nie tylko starannie gromadzonej wiedzy, ale także doświadczenia nabytego w trakcie wielu lat prowadzenia skomplikowanych procesów sądowych, obsług prawnych podmiotów publicznych i prywatnych oraz starannej dbałości o interes każdego klienta.